Hakkımızda


Gelişen teknolojiyi ve çağın gerektirdiklerini göz önüne aldığımızda, ülkemizde gelişmekte olan e-ticaret sektörünün unsurlarını göz önünde bulundurduğumuzdagüven faktörünün en önemli basamak olduğunu görmekteyiz. Böyle bir unsuru yeniden yapılandırıp, müşterilerimize koşulsuz şartsız bu unsuru sunmak için 2016 yılında www.evceiz.com güvenli e-ticaret sitesi kurulmaya karar verilmiştir.

28 yıllık geçmişinden edindiği birikimleriyle; elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden bahçeye kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden hizmetlerini e-ticaret ortamına taşıyarak 2017 yılında faaliyete geçmiştir.

“Evceiz” ülkemizin en doğusundan en batısına, en güneyinden en kuzeyine kadar hizmetlerini sunmakta ve kaliteyi de bunun yanında götürmektedir. Size sunduğumuz 7/24 müşteri hizmeti, Türkiye’nin en kaliteli kargo şirketi ile hızlı ve güvenilir teslimat hizmeti ve bunun yanında kapıda ödeme ya da kredi kartı ile %100 güvenli alışveriş hizmeti sunmaktayız.

Evceiz.com oluşum sürecinde kritik noktalar belirlenmiş, ihtiyaçlar analiz edilmiş, kullanımı kolay ve kurucuları tarafından gerek görsel gerek içerik yönünden dinamik bir yapıda oluşturulmuştur. Evinizi kurarken veya düzenlerken hayal ettiğiniz her şeyin imkânını ve hizmetini verebilmek için her geçen zamanda kendimizi geliştiriyoruz.

Misyonumuz, profesyonel ekibimizle size gerçek güvenin ve kalitenin hizmete yansımış halini göstermek için piyasadaki ürünlerin en uygun fiyatını ve kalitesini size araştırıp en ucuza elde etme fırsatı sunmaktır.

Türkiye’de online alışverişin lideri olmak ve üyelerimize Türkiye’nin neresinde olursa olsun en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmak için canla başla çalışıyoruz. Büyüyoruz ve büyümeye devem edeceğiz.

Bizi tercih ettiğiniz için Evceiz Ailesi olarak teşekkür ederiz, iyi alışverişler dileriz.

 


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git