Ödeme Yöntemleri


Alması Gibi Ödemesinde Kolay!

      Evceiz.com’ a tıkladınız, binlerce ürün arasından ürünlerinizi beğendiniz ve seçtiniz. Şimdi sıra geldi ödemeye. Telaşa gerek yok. Bizde ödeme seçeneği de çok! Her geçen gün daha güvenilir ve kolay yollar arıyoruz. Şuan ki kullanıldığımız sistemler güvenlik açısından en üst düzeydedir. Müşterilerimizin kişisel bilgileri, sizin olduğu kadar bizim için de çok önemli ve bu yüzden en güvenilir şekilde koruyoruz ve saklıyoruz.

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartıyla Ödeme

      Evceiz.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. 3D güvenlik sisteminin de bulunduğu ödeme seçeneğimiz güvenlik açısından en üst seviyededir.

Kapıda Ödeme

      Siparişlerinizin ücretini ürün kapınıza geldiği zaman çalıştığımız kargo firmasının personeline ister nakit ister kredi kartıyla ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Havale/EFT

      Sayfamızın en alt bölümünde “Müşteri Hizmetleri” kısmında bulunan “Hesap Numaraları” bölümünden çalıştığımız bankların hesap bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Bu bölümde bulunan banka bilgilerimizin herhangi birine ödeme yapıldığı takdirde ürününüz kargoya verilir. Havale veya EFT yapmak istediğiniz bankanın bilgilerini yanınıza not alın, internet bankacılığından, banka şubelerinden veya ATM’lerden yapabilirsiniz. Açıklama bölümlerine sipariş bilgilerinizi ve sipariş numaranızı yazabilirsiniz. Açıklama kısmını doldurmanız sipariş işlemlerini hızlandırır.

Bu yollardan dilediğinizi seçebilirsiniz.


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git